img

Ezber Bozacak Proje

Safa Yapı, Talas’ta ezber bozacak bir projeyle vatandaşların evlerinde konforlu günler geçirmesini hedefliyor. Kayseri’de hizmet gösteren Safa Yapı, Talas’ın ulaşıma en kolay noktalarından biri olan Mevlana Mahallesi’nde Nil Projesini gerçekleştiriyor…

Safa Yapı, Talas’ta ezber bozacak bir projeyle vatandaşların evlerinde konforlu günler geçirmesini hedefliyor.

Kayseri’de hizmet gösteren Safa Yapı, Talas’ın ulaşıma en kolay noktalarından biri olan Mevlana Mahallesi’nde Nil Projesini gerçekleştiriyor. 3.5+1 oda seçeneği ile tamamlanacak olan Nil Projesi, bittiğinde Talas’ın en gözde yapılarından biri haline gelecek. Projeyi öne çıkartan en önemli unsurlardan biri de, kalitesi ve güvenilirliğiyle vatandaşlardan tam not alan Safa Yapı’nın, kendi markası olan Safart Mobilya ürünlerinin konut içerisinde kullanılması. Kapılardan, mutfak dolaplarına kadar şık ve kaliteli malzemelerden oluşan yapı, daha şimdiden birçok vatandaşın hayallerini süslüyor. Eylül ayında teslim edilecek projenin satışı ise şimdiden başlamış durumda. Gerek Talas’ın cazibesi gerekse üniversiteye yakınlığıyla Nil Projesi’ni öne çıkartıyor.

Vatandaşların yıllardır kendilerine olan güveni devam ettirdiğini söyleyen Safa Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Yıldız: “Vatandaşlarımız projelerimize yoğun ilgi gösteriyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Bizler Safa Yapı olarak, kaliteli ve konforlu evleri vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. İnsanların hayal ettikleri evi kendilerine ulaştırmak inanın çok büyük bir mutluluk. Bu güveni; yılların birikimi, tecrübesi ve çalışkanlıkla özetleyebilirim. Takım arkadaşlarımızla birlikte, ustamızdan satış ofisimize kadar güler yüz ile hizmet edip Kayserili vatandaşlarımıza hak ettikleri yaşam alanlarını sunuyoruz” dedi.

SAFA YAPI NİL PROJESİ’NDE BİR EVE SAHİP OLMAK İÇİN:0539 814 64 63